NietrzeĹşwy kierowca wpadĹ po zakupach. MiaĹ 2,5 promila i sÄ dowy zakaz prowadzenia pojazdĂłw
Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł
pod tytułem: NietrzeĹşwy kierowca wpadĹ po zakupach. MiaĹ 2,5 promila i sÄ
dowy zakaz prowadzenia pojazdĂłw,
w którym piszą, że
"DziÄki czujnoĹci policjanta bÄdÄ
cego po sĹuĹźbie kolejny nietrzeĹşwy kierowca zostaĹ wyeliminowany z ruchu drogowego. 49-letni mieszkaniec gminy kierowaĹ volkswagenem, majÄ
c w organizmie 2,5 promila alk (...)".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.